Skip to main content.

Černé kovové rámy

Rámy

Věnujte své koláži trochu lásky s těmito krásnými rámečky! Naše vysoce kvalitní rámečky z černého kovu se vzadu snadno otevírají a umožňují tak snadné vložení plakátů.

Černé kovové rámy

Vyzdobte stěny těmito černými kovovými rámy a dosáhnete skandinávského designu! Tyto rámy nabízíme ve velikostech 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 61 x 91 a 70 x 100. Rámeček obrázku má hladký povrch s tenkým profilem, který vypadá na stěně vypadá elegantně. Sklo rámečků je vyrobeno z průhledného plexiskla, díky němuž je odolné a lehké. Černý kovový rámeček je elegantní volbou pro zarámování plakátů nebo fotografií a vypadá stylově v jakémkoliv interiéru. Nápady, jak sladit černé kovové rámy s různými designy a rámy v jiných barvách, si přečtěte zde.

Černý rámeček je trendovou a stylovou volbou, která sluší každému interiéru, bez ohledu na výzdobu nebo styl. Rámy jsou k dostání v různých velikostech a můžete si tedy vybrat rámečky odpovídající Vašim představám a potřebám. Malé rámečky doplní Vaše fotografie a jiná malá umělecká díla. Doplníte-li svůj plakát paspartou, můžete zvolit větší rámeček. Použijte dle potřeby bílou nebo černou paspartu – černý kovový rámeček vypadá dobře se všemi barvami.

Nejlepší rada! Černé kovové rámy vypadají skvěle v kombinaci s jinými kovovými rámy ve zlaté nebo stříbrné barvě. Kombinujte různé druhy rámů a vytvořte osobitý styl. Pomocí plakátů a rámečků od Desenio snadno vytvoříte svou stylovou a osobitou nástěnnou koláž!