DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
Získejte slevu 499 Kč za každých 1499 Kč, které utratíte* – Nakupujte zde
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Rámy
Doplňte své obrázky a plakáty v nástěnné koláži našimi kvalitními rámečky. Nabízíme elegantní černé, bílé a dubové rámečky, ale i kovové rámečky ve zlaté, stříbrné a měděné barvě. Rámečky jsou dostupné v osmi velikostech, od malých rámečků na fotografie o velikosti 13 x 18 cm až po velké rámečky na plakáty 70 x 100 cm.
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Rámy na obrazy

Teprve se správným rámečkem Vaše výzdoba dokonale vynikne – vhodné rámečky naleznete na Desenio. Vyberte si z široké nabídky rámečků různých barev, materiálů a velikostí. Máme vše od malých rámečků, které se hodí k zarámování fotografií až po velké rámečky, které se stanou středobodem Vašich stěn. Vyberte si z osmi velikostí: 13 x 18 cm, 21 x 30 cm, 30 x 40 cm, 40 x 50 cm, 50 x 50 cm, 50 x 70 cm, 61 x 91 cm a 70 x 100 cm. Elegantní a moderní černé hliníkové a dubové rámečky Moebe jsou krásným doplňkem obrázků a fotografií ve formátu A3, A4 a A5.

Jsme přesvědčeni o tom, že umění by mělo být dostupné pro každého – nabízíme snadné objednání a cenovou dostupnost bez kompromisů z hlediska vzhledu a kvality. U nás si vyberete z cenově dostupných rámečků v různých barvách a materiálech, které doplní a rozzáří Vaše plakáty a fotografie. Naše dřevěné rámečky jsou k dispozici v klasické černé nebo bílé barvě, v provedení z nelakovaného dubu, světlého dřeva nebo hnědého dřeva. Naše trendy kovové rámečky dodají plakátům lesklý vzhled a jsou dostupné ve zlaté, stříbrné a měděné barvě. Volba barvy a materiálu rámečku je důležitější, než by se na první pohled mohlo zdát – slouží totiž také ke zvýraznění ostatní interiérové výzdoby, například mosazných nebo dřevěných doplňků. Zarámujte své plakáty vhodnými rámečky tak, aby ladily s ostatní výzdobou Vašeho interiéru, anebo naopak vyberte odlišný styl rámečků pro vytvoření elegantního kontrastu.

Pasparty pak dodají Vašemu interiéru plusové body navíc, Vaše umělecké dílo totiž nechají krásně vyniknout a navíc mu poskytnou účinnou ochranu. Našim dalším tipem je zkombinování klasických rámečků s ostatním příslušenstvím určeným k zavěšení rámečků! Pro osvěžení můžete použít moderní závěs anebo například spony, washi pásky nebo poličky. Všechny uvedené položky naleznete v naší kategorii Příslušenství.

Všechny naše rámečky jsou opatřeny křišťálově čirým plexisklem, které je lehké a odolné. Inteligentní design také usnadňuje montáž rámečků. Rámečky se vzadu otevírají a umožňují Vám vložení svých plakátů bez nutnosti použití ostrých kovových špendlíků. Naše malé rámečky na fotografie 13 x 18 cm a 21 x 30 cm mají zadní díl opatřený stojánkem, díky kterému lze zarámované fotografie postavit. Všechny rámečky z Desenio lze zavěsit jak na výšku, tak na šířku, což Vám otevírá nekonečné možnosti kombinací Vašich nástěnných koláží.

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice