Skip to main content.

Mrs Mighetto plakáty

Plakáty

Get swept away to a faraway place with this magical tale, exclusively written for Desenio by the duo behind Mrs Mighetto. This collection wonderfully merges art and storytelling, letting beautiful illustrations tell the story of an exciting adventure where the Minimighettos go on a journey to save the world's beauty. 
 

Mrs Mighetto plakáty

Vydejte se s námi na cestu do světa snů. Malin Mighetto a Anna Sylvan, které stojí za značkou Mrs. Mighetto, nyní vytvořily kolekci pro Desenio. Kolekce se skládá ze čtyř motivů a pohádkového motivu ve dvou barevných provedeních, zeleném a béžovém. Snové motivy lze zakoupit jednotlivě nebo v balení po pěti kusech, zabalené v krásné obálce paní Mighetto. Skvěle se hodí jako dárek nebo vánoční dárek.

Všechny motivy jsou součástí kouzelného příběhu na dobrou noc do dětského pokoje, který je exkluzivní pro Desenio. Seznamte se se slečnou Majou, slečnou Frejou, panem Samem, panem Hugem a několika mini-migranty, kteří mají za úkol zachránit všechnu krásu světa. Příběh na dobrou noc, který rozvíjí fantazii a vytváří kouzlo v dětském pokoji.