DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Rámy 61x91cm
Zde najdete všechny naše rámy o velikosti 61 x 91 cm, které jsou dostupné v různých barvách a materiálech. Naše velké rámy mají inteligentní design, díky němuž je usnadněna jejich montáž. Pro vkusné olemování plakátů mohou být doplněny paspartou.
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Rámy 61 x 91 cm

Prohlédněte si všechny naše rámečky o velikosti 61 x 91 cm, které jsou dostupné v černé, bílé, zlaté, stříbrné a měděné barvě i v dubovém provedení. Naše velké rámy jsou vysoce kvalitní a mají inteligentní design, který umožňuje jejich snadnou montáž. Máme širokou nabídku velkých rámečků v mnoha variantách, které jsou k dostání ve dřevě a hliníku. Všechny naše rámečky jsou opatřeny plexisklem, díky nimž jsou odolnější, ale zároveň průhledné jako sklo. Na Desenio nabízíme také bílé, černé a světle šedé pasparty k našim velkým rámečkům 61 x 91 cm, které elegantně olemují jakýkoliv plakát a dodají mu tak moderní vzhled. Velký rámeček je stylovým doplňkem Vašeho interiéru; kombinací rámečků v různých velikostech vytvoříte moderní nástěnnou koláž. Na Desenio vždy najdete široký výběr moderních a cenově dostupných rámečků!

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice