Skip to main content.

Koordináty a místa

Plakáty

Vzpomeňte si díky tomuto plakátu s koordináty na výjimečné místo. Přidejte k tiskům koordináty, které vám budou připomínat, kde jste se potkali, kde jste se zasnoubili nebo jiné výjimečné místo. Jen zvolte svůj oblíbený design a přidejte jméno nebo souřadnice místa, které oba milujete a které je pro vás výjimečné. Prožijme znovu den a vzpomínku s ním spojenou díky plakátům s koordináty.

Zosobnělé plakáty s koordinátory a vašim textem

Díky plakátu s koordináty si vytvoříte zábavný i stylový způsob, jak zavzpomínat na výjimečné datum. Máme mnoho návrhů, ze kterých si můžete vybrat. Nejdříve si vyberete oblíbený design, a pak přidáte název výjimečného místa nebo souřadnice, kterými návrh zakončíte. Hotovo!

Pověste si tento personalizovaný tisk do chodby nebo ložnice, kde ho snadno uvidítě, abyste si mohli denně připomínat důležité místo. Plakát s koordináty můžete použít k zapamatování různých míst. Zasnoubili jste se na nějakém výjimečném místě? Chybí vám město, ve kterém jste žili, a chtěli byste k němu mít bliž? Tyto návrhy jsou pro vás to pravé. Přidejte do vaší obrazové stěny osobnější ráz díky těmto zosobněným tiskům.

Prohlédněte si tisky v kategorii zosobněných plakátů, které jsou k dispozici pouze u Desenio, a vytvořte si vlastní plakát s koordináty již dnes.