Skip to main content.

Zeď se jmény

Plakáty

Získejte osobnější ráz do interiéru díky zdi se jmény. Vyberte si svůj oblíbený motiv z naší kolekce personalizovaných tisků, napište na ně jména členů rodiny a pověste si je doma. Sestavte si svou vlastní zeď se jmény a pověste si k ní personalizované tisky nebo tisky z jiných kategorií.

Zosobnělá stěna se jmény s textem

Zeď se jmény je nejlepší dárek pro pár, přátele i celou rodinu. Je to na vás. Prohlédněte si naši kategorii se zosobnělými tisky a vyberte si motiv, který se vám bude líbit. Přidejte jména vašich milovaných a vytvořte si vlastní zosobněné umělecké dílo, které udělá z vaší obrazové stěny jedinečný kousek. Můžete si zkombinovat zeď se jmény i s jinými zosobnělými tisky, nebo si ji pověsit samotnou.

Díky zosobněným tiskům se stanete umělcem. Můžete si zvolit tisk s designem, který se vám bude líbit, a přidat k němu něco osobního, aby jste si vytvořili unikátní tisk. Přidáním zdi se jmény do vašeho domovu si vytvoříte příjemný prostor, do kterého zahrnete všechny vaše blízké. Přizpůsobte si vlastní tisk a přidejte do vaší obrazové stěny unikátní kousek.

Ponořte se do našich zosobněných tisků a najděte ty nejkrásnější. Přidejte jména členů rodiny, přátel a dalších milovaných.