Skip to main content.

Black Friday

Black Friday

Černý pátek v Desenio znamená bezkonkurenční speciální nabídky a vynikající nabídky tisíců našich produktů za nejnižší ceny! Černý pátek následuje každoročně po Dni díkůvzdání a předznamenává začátek víkendu plného nesčetných speciálních nabídek a neodolatelných výhodných nákupů. Černý pátek vznikl v USA, ale nyní je široce rozšířenou událostí i ve zbytku světa, kde fyzické i internetové obchody nabízejí výhodné nabídky svých výrobků a služeb.

Tradičně se Černý pátek omezoval pouze na samotný pátek, ale dnes je běžné, že tento pátek je pouze začátkem nákupního šílenství, které se táhne celý víkend, přičemž páteční speciální nabídky pokračují v rámci Černého víkendu! Zastavte se v Desenio na Černý pátek a podívejte se na naše speciální nabídky - a nezapomeňte nakoupit vánoční dárky během našeho výprodeje na Černý pátek nebo si pořídit oblíbené plakáty za výhodné ceny, kterými si můžete oživit své zdi. 

Psst... Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte exkluzivní nabídky a speciální nabídky na míru nejen na Black Friday, ale i po zbytek roku!