Skip to main content.

Estelle Graf

Plakáty

Estelle Graf začínala svou kariéru jako umělecká ředitelka v Paříži. Nyní žije a působí ve Stockholmu. Její umělecká díla byla vystavena mezinárodně a byla prezentována na PLAZA, Elle či v Harper's Bazaar. Známá je svými satirickými uměleckými díly, kde se ptá, co to znamená být člověkem.

„Metody, které jsme vyvinuli, abychom skryli naše instinkty a dědictví, jsou dojemné i zvláštní. Je zajímavá představa, že jsme všichni jen prasata a žáby se sofistikovaným chováním.“

Umění Estelle je o vyprávění příběhů a využívá ho k prozkoumání svých myšlenek.

„Ráda dávám pozorovateli malé útržky z delších příběhů nebo složitějších myšlenek. Pozorovatel pak musí přispět svými asociacemi, aby příběh dokončil. Zřejmě proto si lidé vysvětlují velmi odlišně, co dělám - protože jim na to záměrně nechávám prostor."

Estelle Graf

Umění Estelle Grafové je výsledkem velmi kreativního a nepředvídatelného myšlení se spoustou barev a emocí. Tato švédská tvůrkyně pracovala a studovala v Paříži a New Yorku a nyní sídlí ve Stockholmu. My v Desenio jsme velmi hrdí, že máme její umění v našem výběru.

Najděte plakáty s motivy mnoha různých zvířat ve scenériích, ve kterých byste obvykle našli lidi. Například módní panter v oranžovém, pes obsluhující jelena a vlka v restauraci nebo oblečená liška sedící na posteli s luxusními doplňky. Najdete zde barevné plakáty se zábavným nádechem, ze kterých pocítíte emoce. Ideální plakáty pro milovníky umění k ozdobení každé místnosti v domě nebo pro milovníky zvířat, kteří mají rádi smích. Najděte si své oblíbené motivy a poskládejte si je třeba do sestavy plakátů?