Skip to main content.

Ekaterina Zagorska

Plakáty

Bulharská umělkyně Ekaterina Zagorska popisuje svou práci jako kouzelný svět ilustrací.

"Moje umění kombinuje živé barvy, trošku americký realismus a pop-art. Mými nejlepšími kousky jsou ty, které obsahují spoustu barev a příběhů."

Ekaterina se může inspirovat čímkoli kolem a miluje práci s akvarelovými barvami, voskovkami a tužkami.

"V posledních dvou letech jsem začala pracovat s digitálními médii, což se mi líbí. Je to svět nových příležitostí," říká.

Ilustrační plakáty od Ekateriny Zagorské

Ekaterina Zagorska je bulharskou ilustrátorkou, UI/UX a grafickou designérkou. Má vysokoškolské vzdělání v oboru výtvarného umění a maluje již tak dlouho, jak jen pamatuje. Obvykle pracuje s pestrou paletou barev a jejím stylem je moderní americká realita v kombinaci s pop-artem – dokonalá kombinace, pokud chcete rozzářit svůj domov. I když ilustrace vypadají většinou realisticky, občas se může vydat i do abstraktního umění.

Ráda se inspiruje reakcemi lidí na její práci a dělá jí radost, když může do svých ilustrací zahrnout příběh. Inspiraci nachází také v každodenních předmětech, jako je ranní káva, cestovní fotografie nebo návštěva umělecké výstavy. Používá různá umělecká média, jako jsou tužky, voskovky a akvarely. Využívá také digitální nástroje, které jí otevírají zcela nový svět příležitostí. Prohlédněte si výběr její práce zde v Desenio!