Skip to main content.

Sofia Larsson

Plakáty

Sofie Larsson jako dítě využívala kreslení jako nástroj k soustředění se ve škole. Inspiroval ji strýc umělec, a tak neustále malovala a tvořila umění do své ložnice, ale až ve čtyřiceti letech se vrátila ke svému dětskému koníčku a opět se chopila malování.

„Jelikož jsem samouk, ne vždy mám plán. V mé tvorbě jsou důležité postoj, silné, stylové ženy a barevné exploze. Mé originální obrazy jsou často velké a chci, aby zanechaly dojem."

Sofii inspiruje každodenní život a používá při malování na plátno akrylové barvy. Sama o sobě říká, že je netrpělivá perfekcionistka.

Sofia Larsson

Sofia Larsson je umělkyně žijící ve Švédsku, která vytváří barevné a silné umění. Inspiraci nachází ve svém každodenním životě a chce vnést více barev do lidských domovů.

V této kategorii najdete ilustrace zajímavých a silných žen s velkými doplňky a působivou atmosférou. Najdete zde také plakáty s abstraktními motivy se spoustou barev a kreativních vzorů. Tyto plakáty budou skvělým doplňkem vaší stávající plakátové sestavy ale také jako samostatné kusy. Kombinujte, jak uznáte za vhodné, najděte si své oblíbené a splňte Sofiino přání tím, že do svého domova vnesete nějakou barvu prostřednictvím jejího uměleckého díla.