Skip to main content.

Richard Podgurski

Plakáty

Věřím, že všichni přicházíme na svět jako umělci, otázkou je – jak jím můžeme zůstat? Moje práce má tendenci být v maximální míře zaměřena na počasí a „v momentě“. Rád zachycuji jedinečné a vzácné události, které nám matka příroda pořádá: Daří se mi, když je čas esenciální podstatou.

Umění je extrémně přerušující, ale rád tlumočím emoce, které jsem chtěl vyjádřit, a vyvolávám je v lidech, kteří se dívají na mé obrázy. Miluji vyvolávat myšlenky a představivost. 

Plakáty od Richarda Podgurskiho

Prozkoumejte kolekci plakátů Richarda Podgurskiho zde v Desenio! Umělecké fotografie obsahují letní plakáty zachycující jedny z nejkrásnějších míst na světě. Podgurski je do značné míry inspirován svými kolegy a oblíbenými umělci, a vždy má s sebou svou kameru. Při cestování má vášeň pro zachycování zázraků přírody.

Pokud hledáte fotografické umění v zářivých barvách nebo klasickým černobílým stylu, fotografické umění Richarda Podgurskiho je dokonalou volbou. Plakáty lze snadno zkombinovat v nástěnné galerii nebo samostatně k docílení výrazného vzhledu. Nakupte své oblíbené plakáty nyní!