Skip to main content.

Arty Guava - Lay Hoon

Plakáty

Jako dítě trávila Lay Hoon, známá jako Arty Guava, hodiny se svými omalovánkami a vždy snila o tom, že se bude věnovat kreativní kariéře. Po absolvování večerního kurzu multimediálního designu se rozhodla skončit s prací inženýrky a začít s novou kariérou v grafickém designu.

"Hned na začátku pandemie jsem každou noc ilustrovala na svém iPadu, abych se mohla lépe vypořádat se se vším stresem, úzkostí a nejistotou, které se kolem mě odehrávaly. Poté, jak jsem sdílela více své práce online a na sociálních sítích, zájem vzrostl a poprvé v životě jsem si uvědomila, že bych se mohla svým uměním živit,“ říká.

Lay popisuje svou práci jako rozmarnou a hravou s nádechem asijského koření. Vypráví nám, že často vytváří to, co v jejím vlastním životě momentálně chybí. Při tvorbě používá většinou svůj iPad a baví ji práce s akrylem na plátně.

"Výzvou pro mě je převést abstraktní pocity do umění. Často se ve svém umění snažím zachytit náladu nebo pocit. Ty jsou celkem prchavé, takže když tvořím, pracují rychle, abych je zachytila, než zmizí."

Tisky Arty Guava

Lay Hoon je jméno za uměleckým jménem Arty Guava. Lay Hoon žije ve Vancouveru a Singapuru a je grafickou designérkou a ilustrátorkou. Lay Hoon popisuje svůj umělecký styl jako odvážný a hravý a ráda šíří radost lidem prostřednictvím svého umění. Říká, že je inspirována okamžiky z reálného života a okamžiky z dětství. Hodně pracuje a snaží se zachytit emoce ve svém umění.

V této kategorii najdete plakáty a tisky v jemných tlumených barvách, s motivy jako ženy tančící pod měsíčním světlem, ženská ruka vyvažující ovoce, žena sedící v květinové zahradě a další motivy se ženami a exotickým ovocem. Vytvořte si doma nový pocit a kupte si nové plakáty Arty Guava zde v Desenio.