Skip to main content.

Julia Hallström Hjort

Plakáty

Julia studovala medicínu a psychologii, ale kvůli chronickým bolestem se začala věnovat výtvarné tvorbě, která hrála velkou roli v její rehabilitaci.

Snaží se vytvářet díla, která navozují pocit klidu a míru, často v neutrálních nebo tlumených barvách. Začíná s ručně vytvořeným obrázkem, který pak digitálně upravuje a vytváří hotový výsledek.

Jako milovnice severské přírody se Julia často inspiruje na procházkách a po spatření určitého tvaru nebo barevné kombinace má často nutkání tvořit umění.

Ilustrační plakáty Julia Hallström Hjort

Julia Hallström Hjort je umělkyní, ilustrátorou a tvůrkyní filmů ze Švédska. Vždy si užívala kresby a malování a nemůže se skutečně rozhodnout o určitém typu umění,  raději zkouší různé techniky, materiály a motivy. Od abstraktních akrylových obrazů po realistické olejové malby a portréty malované tužkou a vodovými barvami. Pro Julii může být umění energické a emocionálně nabité hlubším významem, ale může existovat také jednoduše jako něco krásného, co poskytuje radost, barvu a pocit divákovi i prostoru. Prozkoumejte její umění v této kolekci!