Skip to main content.

Jaron Su

Plakáty

Umělec Jaron Su, který se narodil a vyrůstal na Tchaj-wanu, popisuje své umění jako hravé a plné detailů. Tvoří ho akrylovým, ručně malovaným kvašem na papíře.

„Všechny mé obrazy vyprávějí příběh a mají jakýsi zvrat. Záleží mi na detailech, takže se musíte dívat pozorně."

Inspirován svým životem a okolím tvrdí, že umění představuje kousek jeho života. Může to být květina, kterou si všiml při ranním běhu, místo, které navštívil na dovolené, nebo příběh, který mu pověděl kamarád. Při ledajaké běžné události se v něm zrodí nový nápad.

„Velmi silně všechno prožívám a umění mi pomáhá vyjádřit emoce. Chci lidem přinášet radost, ale radost vždy obsahuje také špetku hořkosti. Věřím, že musíte přijmout i tu špetku hořkosti, abyste mohli procítit radost."

Jaron Su tisky a malby

Jaron Su je umělec narozený a vyrostlý na Tchaj-wanu a nyní žije v Nizozemsku a se svým manželem a kočkou. Je to umělec, který vytváří krásné umění se spoustou barev. Jeho motivy jsou klidné a relaxační s osvobozujícím pocitem, zaměřte se na detail, aby vám neuteklo to důležité.

V této kategorii najdete plakáty například s motivy růžové otevřené krajiny, zelené zahrady s velkým domem, tropickou atmosférou a s rostlinami a květinami v různých barvách. Každý z jeho plakátů vypráví příběh o něčem, co viděl nebo cítil, to vše s trochou zvratu. Když se na toto umění podíváte pozorně, uvidíte, že detaily jsou velmi důležité. Něco, co si myslíte, že je ovoce na rostlině, je ve skutečnosti vesmírná loď ve vzdálené galaxii. Nechte se inspirovat a prozkoumejte umění výtvarníka Jaron Su zde na Desenio. Doufáme, že vám vykouzlí úsměv na tváři.