Skip to main content.

Kate Birch

Plakáty

Rozvod po 23 letech manželství vedl Kate k tomu, aby prosadila svůj kocept „malba za den“, a podpořila tak sama sebe. Po zveřejnění svého uměleckého díla na Instagramu se její komunita rychle rozrostla a ona tak začala prodávat své obrazy po celém světě.

Na obrazech Kate jsou převážně vidět zátiší a krajina, proměňující zdánlivě běžné předměty ve vlastní umělecká díla.

"V posledních letech, kdy jsem sdílela každodenní práci na sociálních sítích, jsem si uvědomila, jak významné mohou být pro lidi tyto předměty. Tyto malé předměty často nesou příběhy, které tvoří náš život a spojují nás navzájem a s naší minulostí."

Kate Birch plakáty

Kate Birch, která sídlí v Utahu, vyrůstala s láskou k umění a kreativitě. Díky vysokoškolskému profesorovi, který ji podpořil v malování a kresbě, začala pracovat na tom, aby se práce s uměním stala její profesí. Díky sociálním médiím se její práce naštěstí rozšířila po celém světě. Její umění bylo také vidět v několika filmech, televizních pořadech a ve velkých prodejnách v USA.

Jejím oblíbeným uměleckým médiem je kvaš a maluje hlavně zátiší a krajiny. Inspiraci nachází skoro všude, a proto obvykle maluje každodenní předměty, jako je kus ovoce, kousek bonbonů nebo vržený stín. Její obrazy jsou většinou malé, protože se jí líbí, když jsou rychlé, a když se nemusí příliš zaobývat chybami . Jednoduše maluje a pokračuje! Jedinečné na Kate je také to, že každý den maluje nový obraz, který sdílí se svými sledujícími na sociálních sítích. Inspirujte se a prozkoumejte její kolekci plakátů na stránkách Desenio!