Skip to main content.

High West Wild

Plakáty

Americká umělkyně Rebecca Zwanzig byla vždy přitahovaná kreativitou a sebevyjádřením, a proto vystudovala umění během svých studií na vysoké škole. Její detailní a barevné kompozice zachycují esenci světa přírody a pramení z její fascinace vědeckými studiemi rostlin a tvorů.

"Inspirovala jsem se vintage textiliemi a ilustracemi, vědeckým botanickým uměním a typografií z 60. a 70. let. Ráda zobrazuji různé formy flóry a fauny prostřednictvím svých imaginárních čoček a vytvářím imaginární botanické motivy, které předvádějí můj osobitý umělecký styl," říká.

Ilustrace od High West Wild

Rebecca je ilustrátorka a designérka na volné noze a je tvůrcem značky High West Wild. Žije v severní Nevadě a již od raného dětství miluje malování a tvoření. Během svých školních let se věnovala filmové fotografii a grafickému designu, který jí později dobře posloužili. Rebecca objevila radost ve tvorbě olejových maleb a vyměnila svůj umělecký obor za obrazy.

Během pandemie si Rebecca koupila iPad, který jí umožnil se vyjádřit novým způsobem prostřednictvím digitálního umění. Digitální umělecké nástroje jí pomohly vyvinout složitější a detailnější interpretaci, která by lépe odrážela její hlubokou lásku k botanickým ilustracím.

Vytváří si vlastní pomyslné rostliny. Chce, aby diváci pocítili lásku k přírodě, laskavosti a nostalgii k designu prostřednictvím jejích ilustrací. Její témata jsou inspirována vintage textiliemi a ilustracemi, vědeckým botanickým uměním a impozantní typografií 60. a 70. let. Rebecca je jednou z našich talentovaných Vybraných Umělkyň. Nechte se okouzlit jejími úžasnými botanickými ilustracemi v Desenio!