Skip to main content.

Linnea Frank

Plakáty

Po studiu fotografie na střední škole se Linnea Frank zamilovala do umělecké fotografie, hraje si v tmavé komoře s různými expozicemi a texturami. Pracovala jako pomocná fotografka a později ve svém vlastním ateliéru, kde se věnovala primárně módním a stylingovým fotografiím. Její život se změnil v momentě, kdy si sbalila všechny věci a přestěhovala se do Kapského města.

„Moje tvorba vždy začíná tím, že ke mně promluví nějaký prvek a ten ve mně podnítí tvůrčí proces. Mohou to být oči nebo silueta, kterou vidím na ulici. Chci vyjádřit emoce, takže těmto začínám,“ vysvětluje.

Linnein tvůrčí proces zahrnuje mnoho vrstev, textur, světla a barev, čímž vznikají zajímavá umělecká díla, kterými se proslavila.

„Neřídím se žádnými pravidly! Moje inspirace může pramenit z jasných nebo bizarních míst. Hudba, lidé a příroda jsou pro mě vždy zdrojem inspirace. Cítím, že v tvorbě se mi daří, odkdy jsem se přestěhovala, hlavně proto, že každý koutek v této zemi mě inspiruje.“

 


 

 

 

Umělecké plakáty od Linney Frank

V této kategorii najdete plakáty vytvořené švédskou umělkyní Linneou Frank. Žije v Jižní Africe a tvoří překrásné moderní umění. Plakáty v tlumených barvách, jakými jsou béžová, černá a bílá, vytvářejí poklidnou atmosféru a jejich motivy vyzařují sílu. Tyto plakáty jsou ideální inspirací pro milovníky umění. Zkombinujte si ty, které se vám nejvíce líbí a vytvořte si ideální sestavu plakátů.