Skip to main content.

Sandra Poliakov

Plakáty

Budapešťská ilustrátorka Sandra Poliakov vyjadřuje své myšlenky a pocity prostřednictvím živoucích zátiší a květinových vzorů. Je známá svými jasnými a barevnými paletami a volnými liniemi.

„Svou práci bych popsala jako barevnou, šťastnou a svobodnou,“ říká.

Sandra vytváří své digitální práce na svém iPadu a pro své obrazy používá akrylové barvy. Svůj tvůrčí proces popisuje jako zcela spontánní. I když začíná tvořit s konkrétní představou, vždy začne experimentovat s barvami a tvary.

„V poslední době moje inspirace pochází spíše zevnitř než z něčeho, co jsem viděla. Je to pro mě nová zkušenost a baví mě objevovat své emoce prostřednictvím umění.“

Sandra Poliakov tiskne

V této kategorii najdete barevné umění od ilustrátorky Sandry Poliakovs. Ve svých obrazech používá neobvyklá barevná schémata a většinou si volně hraje s liniemi a barvami. Její tvorba odráží emocionální a vizuální zážitky, které nasbírala během svého života a cestování po celém světě. Můžeme na nich vidět jak rostliny, tak květiny, ale i ilustrace lidských bytostí. Umělecká díla Sandry Poliakové jsou ideální pro všechny milovníky umění, kteří milují barvy.