Skip to main content.

Laura Page

Plakáty

Po skončení kariéry grafické designérky se Laura Page rozhodla dát si přestávku a přehodnotit svou budoucnost. Když pracovala v kavárně, nastal lockdown, Laura strávila spoustu času doma, vytáhla barvy a vrátila se ke kreativní tvorbě.

„Inspirují mě mé sny, například cestování po světě v obytné dodávce, nádherná místa, která jsem navštívila, nebo která bych navštívit chtěla, ale také sluneční brýle na stole, stromy v parku, čajník... Doslova všechno!"

Laura Page maluje primárně kvašovou barvou s barevnou, uklidňující a jasnou estetikou.

„Miluji přírodní textury. Miluji tahy štětcem, jsou přítomny v mých ilustracích. Vždy se snažím zachovat jakékoli drobné nedokonalosti, díky čemuž vznikne jedinečná ilustrace."

Laura Page

V této kategorii najdete plakáty a obrázky od umělkyně Laury Page. Krásné a relaxační umělecké dílo, které se hodí do každé místnosti v domě. Laura Page je britská umělkyně, která sídlí v Cornwallu a vytváří ručně malovaná umělecká díla. Inspiraci nachází ve svém každodenním životě, cestování, přírodě a různých vzorech.

Prozkoumejte její umění tropických míst s budovami, schodišti a rostlinami nebo ulicí se slavným monumentem v pozadí. Motiv ženy sedící v kavárně popíjející šálek kávy nebo plakát s motivem chvíle odpočinku na lavičce při čtení knihy, která vám připomene, že si máte odpočinout. Najděte svou vlastní inspiraci prostřednictvím jejího umění a popusťte uzdu kreativitě a nakombinujte si vlastní sestavu plakátů.