Skip to main content.

Leigh Viner

Plakáty

Leigh Viner od mladého věku používala umění k vyjádření svých emocí, ale až těsně před třicítkou, krátce poté, co se v roce 2003 stala matkou, vsadila kariéru na umění. Její umění bylo publikováno v Harper's Bazaar a Elle Magazine; také spolupracovala s Lady Gaga, přičemž výtěžek šel na nadaci Born This Way.

„Ráda dodávám subjektům v rámci mé tvorby jistý blízký odkaz. Hořkosladkost, díky které divák může procítit emoce, které se snažím vyjádřit nebo je vyvolat.“

Pomocí široké škály materiálů, jako jsou akvarel, pastely a oleje, vytváří Leigh abstraktní umělecká díla inspirovaná přírodou, módou a krásou s volně plynoucími liniemi.

„Každý den mě inspiruje tolik různých věcí, od toho, co si přečtu, až po další současné umělce a mé oblíbené; Picassa, Joan Mitchell a Cecily Brown, které mám v posledních letech nejraději. A nikdy mi při tvoření nechybí hudba, vždy poslouchám eklektickou muziku, která mě dostane do správné nálady."

Leigh Viner

Zde najdete umělecká díla vytvořená umělkyní a fotografkou na volné noze Leigh Viner. Krásné a emotivní plakáty a tisky, kterými ozdobíte svou zeď. Leigh Viner sídlí v Denveru, kde se také narodila a vyrostla.

Její umělecká díla jsou inspirována mnoha různými věcmi, a především hudbou, která dokáže navodit určitou atmosféru. Při zkoumání těchto plakátů můžete cítit emoce vyvolané uměním. Leigh vytvořila inspirativní umění z květin, rostlin a různých výrazů obličeje, hraním si s liniemi a barvami, které jsou ideální pro obývací pokoj nebo ložnici. Najděte svou inspiraci v těchto plakátech a pořiďte si ty, které se vám nejvíce líbí!