Skip to main content.

SpaceFrog Designs

Plakáty

Katherine ze SpaceFrog Designs vyrůstala v kreativní rodině a experimentovala a tvořila už od dětství. Studovala olejomalbu a grafiku a nyní používá různé materiály, například tužku, inkoust, barvy, akvarel či digitální metody.

„Moji tvorbu bych popsala jako klidnou a vyváženou s množstvím barev a textur. Pro kontrast často přidávám kovový nádech."

Často má nové nápady uprostřed noci; pak je načrtne nebo namaluje a přenese do počítače, aby dokončila úpravy.

„Příroda je hlavním zdrojem mé inspirace. Fascinují mě komplexní i jednoduché struktury mezi barvami, tvary a texturami.“

Plakáty SpaceFrog Designs

V této kategorii naleznete plakáty od SpaceFrog Designs. Manželé Katherine a Vernon z Kentucky tvoří barevná umělecká díla, kterými můžete oživit interiér. Plakáty s motivem pouště nebo hor při západu a východu slunce. Naleznete zde například velryby, chobotnice, zebry či majestátní ptáky. Syté modré, zlaté, růžové, zelené odstíny – a mnoho dalších. S přírodním nástěnným uměním nic nezkazíte. Tyto elegantní kousky s hlubokým poselstvím budou dokonalým doplňkem, chcete-li doma navodit uměleckou atmosféru. Vyberte si své oblíbené kousky a vytvořte dokonalou obrazovou zeď jejich kombinací.