Skip to main content.

Coco De Paris

Plakáty

Coco spolupracoval s uměleckými galeriemi i s mezinárodními značkami, jako jsou Gucci a Marc Jacobs. Kombinuje svou lásku ke zvířatům s dotekem humoru a vytváří tak jedinečné a hravé umění.

„Moje nejlepší nápady přicházejí v neočekávaných momentech: na procházce v přírodě, ve snu, při řízení auta nebo sledování filmu.“

Coco většinou začíná skicováním na papíře. Když je pak s výsledkem spokojen, může začít s malbou na plátno.

Umělecké plakáty od Coco de Paris

Coco de Paris žije a pracuje na jihu Francie. Studoval na umělecké škole v Bruselu a nyní prodává svá umělecká díla po celém světě. Pracuje s akrylovou barvou převážně na nataženém plátně, někdy také na papíře. Při tvorbě uměleckého díla si načrtne svůj nápad a poté maluje finální dílo na plátno. Jeho nejlepší nápady přichází během neočekávaných okamžiků. Může to být ve snu, z procházek v přírodě, při sledování filmu nebo řízení automobilu.

Umělecká díla Coco de Paris jsou obrazy pestrobarevných zvířat s lidským chováním v kombinaci se spoustou fantazie, které propůjčují umění humorný nádech. Domnívá se, že humor je způsob komunikace. Díky tomu se jeho umění hodí pro širší publikum, dospělé i děti. Prohlédněte si umělecké plakáty od Coco de Paris v Desenio!