Skip to main content.

Giselle Dekel

Plakáty

Stejně jako mnoho umělců, i Giselle Dekel začala svou tvůrčí cestu ve velmi mladém věku, když v šesti letech začala s řemeslnými kurzy. Jako teenager šla na uměleckou školu a snila o tom, že se stane textilní návrhářkou, navštěvuje vysokou školu designu, aby se mohla této kariéře věnovat.

„Nešlo to, a tak jsem prošla dlouhou experimentální fází, a nakonec jsem objevila svět ilustrace. Úplně jsem se zamilovala! Cokoli mám v danou chvíli chuť ilustrovat, prostě to nakreslím. Pokud mi dojdou nápady, zkusím něco jiného nebo experimentálního nebo si vyberu téma ze svého dlouhého seznamu nápadů,“ říká.

Giselle sídlí v Izraeli a pomocí akvarelu a Photoshopu vytváří své umělecké výtisky, které mají vždy příjemnou atmosféru a nádech humoru. Své umění popisuje jako minimalistické, vtipné a upřímné.

"Inspirují mě lidé, každodenní situace, nepodařené okamžiky v životě a také vtipné situace.“

Tisky Giselle Dekel

Giselle Dekel je ilustrátorka a designérka povrchových vzorů, která v současnosti žije v Izraeli a pochází z Belgie. Své umění vytváří pomocí akvarelu a photoshopu a inspiraci nachází v každodenních životních situacích, v tom, co je v životě zábavné, ale i v tom, co zábavné není. Humor je jasným středobodem jejích obrazů a je patrný téměř ve všech jejích dílech.

Její výtvarný styl je jedinečný a hravý. V krásných jemných barvách můžeme vidět zábavné ilustrace, kde miniaturní lidé šplhají po velkých šálcích s kávou, ženy se koupou a potápějí do kávy. Můžeme také vidět plážové plakáty se ženou, která jí na pláži zmrzlinu, a s hrnkem kávy, který plave mezi vlnami v moři. Oživte svůj domov a vneste na stěny trochu humoru. Zde najdete své oblíbené produkty od Giselle Dekel.