Skip to main content.

Little Detroit

Plakáty

Danish artist Christine Brage creates the unique papercuts that Little Detroit is known for.

“Most of my work is made without an exact plan. Usually, I see where the scalpel leads me; I let my intuition guide me.”

Christine has dreamed of becoming an artist sin she was a child and told us that expressing herself through art is a big part of who she is. 

“I fell in love with the process of working with paper, and I’m always working with new patterns, textures and colour combinations.”

Vzory vystřiženého papíru od Little Detroit

Christine Brage je dánská designérka, umělkyně a zakladatelka společnosti Little Detroit. Když se jí zeptáte, jak popisuje své umění, odpovídá: organické, klidné a abstraktní. Christine nejraději experimentuje a pracuje s volnou rukou v kombinaci s různými tvary, barvami a vzory, zejména s vystřiháváním. Inspiraci sbírá všude, kam chodí, většinou z každodenních procházek v přírodě.

Christine je umělkyně samouk, která se již od malička věnuje umění. Prošla si již mnoho uměleckými styly a nyní našla ten, který ji uchvátil nejvíce, což je práce s papírem.

V této kategorii najdete půvabné umělecké plakáty od Little Detroit. Objevte dokonalé kombinace nebo si vyberte své oblíbené kousky a vytvořte tak úžasnou nástěnnou galerii.