Skip to main content.

Heather Perry

Plakáty

Heather Perry, popová umělkyně, samouk, známá svými živými módními portréty, vyrůstala na farmě v Iowě, dětství strávila jízdou na koních a kreslením portrétů pro přátele. Pracovala jako grafická designérka, soutěžila na kolečkových bruslích a po mnoha letech opět zahořela pro portrét a začala tvořit obrazy zvířat oblečených v módním oblečení.

„Celá moje práce je o půvabu, kýči a někdy i absurditě. Mojí největší výzvou je rozhodnout se, co dál malovat; mám dlouhý seznam nápadů, které se závodí o moji pozornost,“ vysvětluje.

Její inspirace se čas od času mění. Někdy uvidí obrázek přehlídkového mola a představí si nějaké zvíře, například skotský dobytek. Jindy ji zase osloví zajímavá barevná kombinace.

„Miluji sledovat módní blogy a časopisy, dívám se, co je ve světě nového, ale snažím se neřídit se ročními obdobími a nebrat žádné trendy příliš vážně."

 


 

 

 

Motivy od Heather Perry

V této kategorii najdete plakáty vytvořené umělkyní Heather Perry. Žije v Kalifornii, kde tvoří své moderní umění. Zvířata jako tygři, leopardi a žirafy v moderním oblečení na barevných pozadích. Tyto plakáty jsou ideální pro milovníky zvířat nebo milovníky umění, kteří chtějí svému domovu dodat barvy. Vyberte si plakáty, které se vám nejvíce líbí, a kombinujte je mezi sebou.