Skip to main content.

Caroline Lundqvist

Plakáty

Prohlédněte si naši pečlivě vybranou sbírku akvarelových děl z dílny Caroliny Lundqvist - švédské umělkyně malující ústřice. Její svobodná duše a umělecká mysl vytvářejí nádherné akvarely, které si každý může interpertovat, jak chce. Její cit pro detail a barvy dělají z každého akvarelu jedinečný kousek.
 

Ručně malovaná akvarelová malba - Caroline Lundqvist

Caroline Lundqvist má tvořivou mysl a uměleckou duši. Tato švédská umělkyně dokáže zachytit krásu v něčem tak jedinečném, jako jsou ústřice. Všímá si krásy v maličkostech. Její kreativní mysl se odráží v uměleckých v uměleckých dílech a její krásné akvarely jsou skutečně jedinečné.

„Před deseti lety mne začala fascinovat krása a křehkost ústřic, což mě vedlo k tomu, že jsem je začala malovat.“ - Caroline Lundqvist 

Caroline se fascinovaná kontrastem ústřic pustila do jejich malování akvarelem. Hraje si s paletou měkkých barev, ke kterým přidává kontrastními odstíny a vytváří jedinečná díla. Podle ní jsou ústřice jako lidé - mají tvrdou skořápku, která se těžko překonává, a skrývají měkký, zranitelný vnitřek.

„V některých věcech se nám podle mě podobají. Pod tvrdou „skořápkou“ někdy skrýváme své „vnitřní dítě“, naši smyslnou bytost a naše nejzranitelnější části.“ - Caroline Lundqvist 

Jsme velmi hrdí na to, že vám můžeme nabídnout její díla, a pokud jste skutečným milovníkem minimalismu nebo výraznou uměleckou duší, určitě si mezi těmito krásnými malbami najdete svojeho favorita.