Skip to main content.

Vybraní umělci

Zamilujte se do plakátů od umělců z celého světa! Tyto unikátní motivy z kategorie VybranÍ umělci jsme vybrali speciálně pro vás, abyste mohli dodat stěnám šmrnc.

Emily Daborn vytváří umělecké kolekce založené na osobních zkušenostech, okamžicích či věcech, které ji dělají šťastnou. Nerada se věnuje dlouhému rozmýšlení: umělecká díla vznikají jako náčrty v sešitě a rychle se proměňují v obrazy na plátně. Ráda tvoří ve velkém množství, přijímá chyby a následně vytváří výběr.

Umělci s jedinečnou tvorbou

Zde najdete různorodá umělecká díla od umělců z celého světa, přičemž každý má svůj vlastní styl. Pokud hledáte grafické plakáty s moderními texturami, kreativní umění se zajímavými detaily nebo hravé kousky ve vintage stylu, jste na správné adrese. Najděte si své oblíbené plakáty a nechte se inspirovat Heather Perry, Jonasem Loosem, Linneou Frank a mnoha dalšími.

Ozdobte stěny moderním trendy uměním, abyste interiéru dodali extra šmrc. Můžete také zkombinovat plakáty od různých umělců a vytvořit unikátní styl. Všechna tato umělecká díla jsme si zamilovali a doufáme, že mezi nimi najdete něco pro sebe nebo blízké. Nechte se inspirovat a prozkoumejte kategorii vybraných umělců!